رفتن به محتوای اصلی
آساچوب، تجربه ای بی نظیر از طراحی دکوراسیون |  02165612905  |  02165612906  |  02165612907
انواع پارتیشن چوبی و ام دی اف در خانه های مدرن

انواع پارتیشن چوبی و ام دی اف در خانه های مدرن

انواع پارتیشن چوبی و ام دی اف در خانه های مدرن :

پارتیشن مانند دیوار نقش جدا کننده را در برخی از قسمت های منزل ایفا می کند. امروزه پارتیشن ها در انواع طرح های متنوعی موجود می باشند که پارتشین چوبی و ام دی اف از پرطرفدارین انواع پارتشین ها در منازل مسکونی و واحد های تجاری و اداری محسوب می شوند.

یکی از بهترین گزینه ها برای جدا کردن قسمت های مختلف منزل از یکدیگر استفاده از پارتیشن های مختلف است. در ادامه این مطلب انواع نمونه های مدل پارتیشن ام دی اف و چوبی را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم که امیدواریم از دیدن این تصاویر نهایت لذت را ببرید.

عکس های انواع نمونه های پارتیشن چوبی در خانه های مدرن و لوکس

برخی از افراد تمایل دارند که بخش هایی از منزل خود را به دو یا چند قسمت تقسیم کنند که در چنین مواردی استفاده از پارتیشن های خانگی می تواند ایده خوب و مناسبی باشد. پارتیشن های چوبی و ام دی اف امروزه توانسته اند توجه همه طراحان داخلی را برای ایجاد پارتیشن بندی در منازل و یا محیط های اداری به سوی خود جلب کنند.

از پارتیشن چوبی در فضای مسکونی برای چه قسمت هایی می توان استفاده کرد ؟

می توانید به وسیله های پارتیشن چوبی و یا ام دی اف (MDF) بخش هایی از منزل خود از یکدیگر جدا کنید که از پارتیشن ها بیشتر در بخش های زیر استفاده می شود :
۱٫ در بین فضای ورودی و فضاهای دیگر در منزل
۲٫ در بین اتاق غذاخوری و پذیرایی
۳٫ در بین اتاق نشینمن و پذیرایی
۴٫ در درون اتاق خواب های بزرگ

 

در منازل امروزی معمولا از پذیرایی به عنوان اتاق نشیمن و اتاقی برای پذیرایی از مهمان ها استفاده می کنند که برخی از افراد تمایل دارند این دو قسمت از منزل خود را از یکدیگر جدا کنند تا بتوانند محیطی را برای دورهمی های خانوادگی و تماشای تلویزیون بوجود آورند و محیطی جدا را برای پذیرایی از مهمان ها اختصاص دهند که در چنین مواقعی استفاده از پارتیشن خانگی در بین اتاق نشینمن و اتاق پذیرایی می تواند ایده مناسبی باشد.

اگر اتاق خواب شما نیز دارای فضایی بزرگ است می توانید با کمک پارتیشن بندی اتاق خواب خود را به دو قسمت تبدیل کنید که از این دو قسمت مجزا می توانید به عنوان اتاق کار و اتاق خواب استفاده کنید.
تصاویری از انواع پارتیشن های چوبی را در ادامه این مطلب مشاهده خواهید کرد که امیدواریم این پارتیشن ها مورد توجه شما عزیزان قرار بگیرند.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

برگشت به بالا